Velikonoce 2014

Víkend s přáteli u Markéty na chatě
Obrázek1 Ahoooj jsou tu Velikonoce – jedeme na prase, Hněvkovice u Máti Obrázek2 Nééééé, to není zima, to je jen takové cvičení. Obrázek3 Ale zde je počátek teplíčka a naši oblíbení opeřenci. Obrázek4 No a to už je i teplíčko v bříšku.
Obrázek5 A máme tady krásné ráno druhého dne na hněvkovické přehradě. Obrázek6 Ten chlap by jen chrněl, to je vrchol... Obrázek7 Je třeba udělat tradiční pochutiny, jako jsou česnekové chlebíčky. Obrázek8 Bylo třeba i trochu práce, to byla fuška Robinovi vysvětlit, jak se to dělá.
Obrázek9 Nad vším je třeba dohled, jen aby vydrželo zábradlí. Obrázek10 Začíná hlavní hřeb dne, chutná kýtička se už připravuje. Obrázek11 Nesmí se nic podcenit, prevence je důležitý prvek. Obrázek12 Hlavně nevyhládnout, to by byl průůůůser.
Obrázek13 Je to tady, nadešel tolik očekávaný okamžik. Obrázek14 Účast byla hojná, to mám rád partu pohromadě, ale toho přemlouvání. Obrázek15 Dva dny a dvě noci jsme hráli šipky. Byl jsem skoro nejlepší, říkám skoro kecalové. Obrázek16 Nejvíce obléhaný stůl a prohlížení cancáků.
Obrázek17 A pak se tiše vetřel krásný večer. Obrázek18 Přesunuli jsme se ke krbu. Obrázek19 Naladit a jdeme na to... Obrázek20 Fanda nám přehrál kousek lucerny.
Obrázek21 A pak poslední ohlédnutí a odjezd domů.